OCINO

Jett Plasma Lift Medical

Český lékařský přístroj s patentovanou technologii plasmového výboje k nechirurgickému ošetření

Vrásek

U léčby touto technikou dochází k signifikantnímu zvýšení stimulace syntézy kolagenu typu I a je prokázána výrazná redukce vrásek. Na rozdíl od laserového ošetření , kdy dochází i k poškození okolní tkáně je tato metoda přesná, působí pouze v místě aplikace, lze ji taktéž ,na rozdíl od laseru, použít u všech fototypů pokožky. Metoda je tak více bezpečná a ideální pro použití v oblasti obličeje.

Miniinvazivní ošetření

Poklesu víček - dermatochalasy, xantelasmat a drobných kožních lézí, ektropií a entropií. Díky unikátní technologii bez jizev a hyperpigmentací

Jett Plasma Lift | Medical II využívá u tohoto typu tzv.ablativního ošetření jevu elektrofulgurace (posloupnost jiskrových výbojů generovaných stejnosměrným napětím, elektrodesikace (odpařování buněčných tekutin s následnou destrukcí kožních a podkožních buněk) a elektrokoagulace (koagulace tkáňových a krevních bílkovin – stavění kapilárního krvácení) Plasmový výboj generovaný přístrojem je velmi úzký (cca 1mm2) a tím je ošetření pokožky a případná cílená destrukce kožních buněk velmi přesná – pouze v místě žádoucího ošetření, nedochází k poškození okolní tkáně.

Léčba suchého oka

Stimulací meibomských žláz v oblasti víček dochází k výraznému zlepšení stability slzného filmu, léčbě chronického zánětu okraje víčka – blefaritidy a snížení výskytu chalaseí – ,,vlčích zrn“

U toho typu neablativního ošetření dochází k rejuvenaci sliznic oka zahřátím a díky využívání stejnosměrného zdroje napětí depolarizaci buněčných membrán a zlepšení Na/K pumpy a zlepšení funkce buněk a vypnutí buněčné membrány.

Kosmetické účely – lifting, rejuvenace

Tok plasmy v rámci neablativního ošetření spouští mechanismus účinků (depolarizaci a vypnutí buněčných membrán, polarizacízapracování do pokožky kosmetických přípravků, peelingu, obnovy tkání, zpěvnění, zlepšení její obranyschopnosti)

  • Dochází k singnifikantnímu zvýšení koncentrace kolagenutypu I. (vypnutí a vyhlazení vrásek)
  • V oblasti jizev dochází k redukci počtu fibroblastů – redukce keloidních jizev
  • Dochází ke zvýšení koncentrace intracelulárního K+
  • Dochází ke zvýšení koncentrace extracelulárního Na+
  • Zvyšuje se chemotaxe
  • Dochází ke zvýšení hladiny růstového faktoru a ke zvýšení koncentrace NO (oxid dusnatý)
  • Prokázána zvýšená migrace fibroblastů a jejich proteosyntéza – vypnutí, rejuvenace pokožky

Na ošetření je se možné objednat, vždy po předchozí konzultaci a vyšetření.

Ceny ošetření viz ceník