OCINO

Náš tým

Lékař

MUDr. Jana Matušová

Asolvovala Lékařskou fakultu univerzity Karlovy v Hradci Králové. Po promoci nastoupila na chirurgické oddělení nemocnice Milosrdných bratří v Brně, praxi zde zakončila chirurgickým základem. Následně se specializovala v oboru oftalmologie na Oční klinice Fakultní nemocnice u Sv.Anny, zde získala i chirurgickou praxi v operativě předního segmentu oka - kataraktové chirurgii. Specializuje se na OCT diagnostiku a operaci šedého zákalu a chirurgii víček.

Lékař

MUDr. Natálie Machová

Absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Po promoci nastoupila oftalmologickou praxi na Oční klinice Fakultní nemocnice u Sv.Anny a následně na klinice Oftal v Brně, kde praxi zakončila atestací v oboru oftalmologie. Specializuje se na operativu v oblasti víček a estetickou oční chirurgii.

Lékař

MUDr. Jana Danišová

Absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Po promoci nastoupila oftalmologickou praxi na Očním oddělení nemocnice Kyjov, zde získala specializovanou způsobilost v oboru oftalmologie. Zaměřuje se na diagnostiku očních vad u dětí a operativu šedého zákalu.

Zdravotní sestra

Barbora Kučerová

Zdravotní sestra

Hana Meduna