OCINO

Estetické výkony

Estetické výkony

Pečujeme nejen o zdraví, ale i o krásu Vašich očí

Proto abyste se opět cítili ,,ve své kůži“ oživili svůj vzhled a zvýraznili svou pleť poskytujeme v Ocinu estetické zákroky. Jedná se o aplikaci kyseliny hyaluronové k hydrataci, vyhlazení, obnovení objemu a konturování okolí očí a obličeje. Nedílnou součástí estetické medicíny je i aplikace botoxu k redukci vrásek okolí očí a obličeje.

"Krása ženy spočívá v pohledu jejích očí"… Sophia Loren

Estetické výkony

Aplikace kyseliny hyaluronové

Aplikací kyseliny hyaluronové lze vrásku vyhladit tím, že prohlubeň v kůži zespodu podepřeme hyaluronátem a tak ji vyrovnáme. Vede k oživení vzhledu v okolí očí a v oblasti glabely (oblast nad kořenem nosu mezi obočím) efekt přetrvává až 24 měsíců. Po zákroku se můžete vrátit ke svému normálnímu režimu, může vám být pouze doporučeno, dle rozsahu výkonu, vyvarovat se nadměrnému slunění či dočasně nepoužívat dekorativní kosmetiku.

Estetické výkony

Aplikace botoxu

Aplikace botoxu vede v aplikované oblasti k relaxaci svalu, tím zabráníme nadměrnému mračení a dalšímu prohlubování vrásky, dochází k jejímu vyhlazení. Efekt přetrvává 4–5 měsíců. U nás provádíme vyhlazení glabelárních vrásek - ,,mračivky“, vějířků kolem očí a horizontálních čelních vrásek. Po aplikaci se můžete vrátit ke svému normálnímu režimu.